Forma prodeje

Licenci 4Goals© si nemůžete koupit bez doporučení člověka, který již licenci používá.
(Absolventnti VIPFP Akademie, mají licenci zdarma).

Proč nenabízíme licenci každému?


Protože jsme zodpovědní autoři. Systém narušuje hned několik zásadních pravidel, které jste se dozvěděli ve škole či v bance. Doporučitel má vlastní zkušenost, odpovednost a zájem vysvětlit Vám jak program funguje a proč ho používá on. Je možné, že vy ho využijete úplně jinak než on …, ale princip bude stejný. Nechceme, abyste si koupili program, který využijete na 5 – 10%. "Že to tak dělá většina firem, včetně gigantů jako je například MS?" Ale od nás kupujete aplikaci, která skrývá bohatství. A my chceme, aby naši uživatelelé k tomuto bohatství došli. Aby využili svůj potenciál na víc než 5 – 10%. Každého našeho klienta chápeme jako zajímavého a vyjímečného člověka. Člověka, kterého my sice často nikdy osobně nepoznáme, ale člověka, kterého zná jeho doporučitel, školitel, poradce nebo "pouze" učitel.

Náš přístup je jiný a jednoduchý, zapomeňte na to, co Vám říkala paní učitelka, věřte svému rozumu a učte se s námi nebo s někým, kdo má víc zkušeností než vy.
Po sedmi hodinách konzultací, si přes 90% klientů, během jednoho týdne vylepšilo své finanční plány v průměru o více než 300 000 Kč. Většina z nich si nikdy na tolik peněz ani nepomyslelo?

Příběhů, je v naší aplikaci mnoho.

Naznačím vám jich pár, abyste pochopili víc, proč tento web vznikl.

ČMELÁK

Tisíce let, byli lidé přesvědčení, že to nejde … pak to někdo, zkusil, někdo dokázal a dnes již nikdo nepochybuje, že to jde: Člověk létat může. … Sotva se naučil létat, začal tvrdit, že z pohledu teorie létání, čmelák létat nemůže … dnes lidé umí sestrojit roboty, jejichž konstrukci ovlivnil právě svět zvířat (kondoři, čmeláci, vážky a medúzy) …

MOŽNÁ PRVNÍ LETEČTÍ INŽENÝŘI

Když v 16.století přišli čínští poradci za císařem s teorií létání … nechal je popravit. Všechny! Princip obrany budovaný stovky let v délce přes tři tisíce kilometrů byl ohrožen … a vývoj létání byl oddálen o 300 let…

Ale vývoj nelze zastavit!

TROJČLENKA A SVĚT NAŠICH FINANCÍ

Ve škole nás učili, že přímá úměra, trojčlenka ... platí i v životě,  v ekonomii a v obchodě.
Osobně to považujeme za chybu, velkou chybu!
Pouze nevím, zda se tak děje z neznalosti, lenosti nebo jde rovnou o podvod. … A my Vám připravili SW, který Vám to dokáže.

Z důvodu odhalení této dezinformace, jsme zvolili distribuční kanál postavený na principu MLM.
A není to primárně z důvodu, že se chceme o své výnosy dělit. My chceme dělit "mnohem větší koláč než jsme schopní upéct sami." Proto vzniká kreditní systém. Systém, který může využít kdokoli, kdo se do systému propagace zapojí.


Autor aplikace 4Goals©

Jiří Vohralík (vohralik@vipfp.eu)